Pokazywanie postów oznaczonych etykietą po czym poznac ze sie podobasz kobiecie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą po czym poznac ze sie podobasz kobiecie. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 18 maja 2015

Jak poznać, że się jej podobasz vol.2!

       Panowie! jestem totalnie oburzona Waszym zachowaniem, już kiedyś dodawałam post " jak poznać, że się jej podobasz" ale chyba nie do końca zrozumieliście ten przekaz, a nie ma nic gorszego niż melepeta, która dostaje jakąś tam wiedzę, a nie potrafi jej wykorzystać!!!
Zatem daje Wam kolejny etap wtajemniczenia, żebyście wiedzieli, iż warto czasem ruszyć dupę i podejść do kobiety, która siedzi sama jak ten palec i drapie się po tyłku, bo dała tyle znaków zielonego światła, że kurna prawie pociąg ją przejechał! Panowie, my się po to strzelamy te grymasy na gębie, żeby coś z tego mieć i nie, nie mamy rozwolnienia, ani nic z tych rzeczy- ten nieśmiały uśmiech jest po to, żebyś wreszcie podszedł ciemniaku i zagaił chociaż jeden głupi tekst ! Naprawdę to takie proste!

Sytuacja w barze:

Jak poznać, żeby podejść do baby? Ano prosto:
1- Kobieta wodzi za Tobą wzrokiem, po prostu się gapi, a jej oczy są naprawdę duże, przy czym robią się szkliste ( w sumie może i jest pijana, ale to dobrze " kobita pijana- dupa sprzedana"), czyli jak idziesz do kibla, a ona się gapi, dostaje szyjoskrętu to podejdźże chłopie do jasnej anielki! Czy ona ma wstać i sama to zrobić?

2- Jeśli często chodzi do kibla i spogląda na Ciebie, albo jeśli Ty idziesz do baru i dziwnym trafem ona też, to to nie jest zbieg okoliczności, ona wstaje, żeby Ci to ułatwić- więc jeśli stoicie ramię w ramię w kolejce po browar, to bądź dobrym kolegą i zagadaj.

3-Kręci się, co chwilę poprawia usta, nie może się skupić na rozmowie z koleżankami i tylko czeka, aż się spojrzysz żeby odwrócić wzrok- tak to też oznacza, że się jej podobasz, prawdopodobnie nie ma chłopa- więc hello no masz to zielone światło!



Sytuacja na randce:

Zazwyczaj kiedy już na niej jesteś, to oznacza, że coś jej się spodobało, choć niektóre umawiają się dla świętego spokoju. Wyjatek- jeśli to pierwsza randka z neta, a dałeś nieswoje zdjęcia- to nie licz na pykanko, no chyba, że wyglądasz na model CK ;)
Jak rozpoznać?
1- Jeśli baba będąc z Tobą pije alkohol , to znaczy, że się dobrze z Tobą czuje i chcę może się nawet poczuć lepiej. Pijemy alkohol zazwyczaj jeśli facet nam się podoba, jeśli dużo paplamy i nie spoglądamy co chwilę na zegarek to można spokojnie kręcić dalej bajerkę.

2- Dogryza Ci i się droczy? Jeszcze lepiej, dogryzamy tych co lubimy, wiemy, że to nielogiczne, ale złośliwe z nas babska , a naprawdę droczenie się i dogryzanie to dobra oznaka, no chyba, że paplasz cały czas o tym ile to nie zarabiasz i jaki fajny jesteś- to se sam strzeliłeś w kolano.

3- Bawi się kieliszkiem, jest nerwowa, wstydzi się, nie spogląda na Ciebie , przygryza wargi- tak chłopie pijcie dalej, a będzie coraz lepiej- tak to też sytuacja gdzie masz zielone światło!

Sytuacja spotykacie się niby jak znajomi, ale:

1- Nie odmawia, kiedy ją zapraszasz na chatę, a wręcz zawsze przychodzi mega wymalowana i wypachniona, odpicowana od stóp do włosów i jeśli dalej twierdzi,że przyszła tak o, to ściemnia- masz zielone!

2- Proponuje wspólne wyjścia do znajomych razem - tak masz zielone

3- Siada blisko Ciebie, łapie czasem za kolano, albo gdzieś spadnie jej ręka;)- całuj , a nie się zastanawiaj!

4- Piszę często na fejsie, podpytuje o koleżanki, zadaję dużo pytań i ogólnie jest ciekawska- robi wywiad środowiskowy- tak masz zielone!

5- Popisuje się w kuchni i coś dla Ciebie gotuje- zielone! Ewentualnie można coś przybajerzyć na blacie kuchennym- no już trzeba być naprawdę ślepym

Kobiety naprawdę dają dużo znaków, gdzie widać, że coś chcą  i są zainteresowane, nawet  jak udajemy, że nam nie zależy, to zazwyczaj na maxa nam zależy- nielogiczność ma tutaj bardzo duże znaczenie.