Pokazywanie postów oznaczonych etykietą afera z dupy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą afera z dupy. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 17 czerwca 2014

CKM podał 21 wad życia z kobietą, czas na odwet, a my kobiety jak z Wami wytrzymujemy to co?

Wczoraj wpadłam na zabawny artykuł ( pisany oczywiście z przymrużeniem oka - ehe jasne ;)) o tym jak to biedni mężczyźni muszą codziennie znosić kobiety. Biedni oni, tacy udręczeni, przecież my jesteśmy bee, feee, rozlazłe, nie dbamy o siebie, wiecznie narzekamy, generalnie na podstawie przeżyć facetów można by nakręcić kolejną część Udręczeni 2, nową Apokalipsę, ewentualnie War Z.....
Tu macie dla porównania ten wspaniały i zabawny artykuł - CKM- 21 wad wspólnego życia z kobietą .
O zgrozo, czemu to faceci zawsze są tacy zmęczeni życiem z nami, kiedy to wcale . a wcale nie jest tak kolorowo. Przecież to zawsze my kobiety jesteśmy winne całemu złu świata, my wpierdzieliłyśmy jabłko/ zakazany owoc, nas kusił Wąż ojojj .

Kilkanaście wad tego, co my musimy znosić (My Kobiety!) będąc z Wami facetami!

1. Bałagan? serio , my bałaganiary? Nie chcę sugerować, kto wiecznie rozrzuca brudną bieliznę po domu, śmierdzące skarpety i kto nie myje kibla po sobie! hello! No dobra, może w łazience znajdzie się kilka pięknych włosów, ale zazwyczaj je sprzątamy ;)

2. Oziębłość? Znów nasza wina jasne, ale przepraszam bardzo, czemu mam wskakiwać na siedzącego przed telewizorem brudaska, który żłopie piwsko, rozlany brzuch, przepocona bluzka ?? Przecież jest Mundial , my kobiety zostałyśmy przedstawione przed faktem dokonanym- czyli wypad z pokoju na miesiąc! Zatem wybaczcie - macie co chcecie!

3. Biegunka!??- ojoj podobno to Wy faceci lepiej gotujecie od nas? Zatem może czas przejąć te obowiązki domowe, problem z biegunką zniknie tak jak pierwsze płatki na śniadanie, albo inne dietetyczne gówno, które ponoć Wam serwujemy! A jak tak źle, może lepiej udać się na obiadek do mamusi?:) Gorąco polecam :)

4. Sadyzm - sradyzm- wybaczcie, ale jeśli kobieta bije faceta, no bez jaj! Ale sadyzm, że kobieta chce sobie obejrzeć coś w telewizji? My kobiety wspieramy Wasze mundialowe szaleństwo, mamy więcej czasu dla siebie, idziemy na fittnes , rower, a wy już nie przesadzajcie, tylko potem nie płaczcie, że nastała oziębłość, bo nas ciągle nie ma!

5. Maskowanie?- phi, my nakładamy tapetę, żeby czuć się lepiej, chcesz naturalność to sobie znajdź sobie naturalną piękność, która nie używa tapety- proponuję zacząć od gimnazjum, może się uda, tylko pamiętaj, że to nielegalne! A swoją drogą dziwne, że największe tapeciary mają największe branie, chyba ktoś tu jest hipokrytą :) Panie z kolorowych pism mają całkiem sporo makijażu ;)

6. Bankructwo - bez przesady, kobiety zarabiają coraz więcej , więc nie potrzebujemy sponsora. Chcesz coś kupić kobiecie, to kup, nie chcesz , nie kupuj- chyba to całkiem proste :)

7. Szaleństwo Fejsbukowe- no dobra, może SajkoGirl wejdzie na Twojego fejsa, ale inne mają to gdzieś :)

8. Teściowa- rodziców sobie nie wybierasz!

9. Żylaki? - o wybaczcie, ale to , że macie żylaki na dupie wasza wina:P Jesz co chcesz, przecież masz swój rozum :) Poza tym, niby żylaki od diety? to chyba jakaś długotrwała akcja, że się ich nabawiłeś :)

10. Rak (kobiety nie mają nic wspólnego z rakiem skóry) -Ponoć wynaleziono bardzo skuteczne kremy z filtrem, więc jak rak, to chyba widziany w wodzie ;)

11. Stłuczka?- oj tam oj, to nie nasza wina, że inni w nas wjeżdżają ;)

12. Masz kaca , a baba niby Ci przeszkadza? Jasne, a kto rano płaczę - Kochanie błagam kup mi coś na kaca, zrób rosołek itp. Zatem my lecimy do sklepu, żeby Ci ulżyć chłopie w udręce!

13. Alergia od perfum? serio? My kobiety używamy perfum, bo to działa jak afrodyzjak, skoro masz od tego alergię , to wolisz czuć pot?:)

14 15 i 16 są bez sensu, mamy okres, więc albo jedziesz po czerwonym, albo wybierasz opcję C, albo loda, nie narzekaj my i tak się bardzo staramy, żeby Wam facetom było dobrze!

17. Samotność? A kto wam każe nie spotykać się z kumplami? My kobiety Was nigdy nie ograniczamy, co najwyżej sugerujemy!

18. No hello , znów coś nie tak, albo nas oskrażacie, że gotujemy źle, albo wcale, albo nam wmawiacie, że za dużo i pysznie. To w końcu jak? Wam chłopom dogodzić! Jakbyście nie żarli po fastfoodach, to od zwykłego gotowania dupsko by nie urosło, pomijając piwko i chipsy na wieczór! Ruszać tyłek na siłownie, to i oponka zejdzie!

19. Bez przesady! My kobiety równiez oglądamy porno i nitk tu afery nie robi ;)



20. Wnoszenie dla kobiety zakupów po schodach to takie wielkie poświęcenie? Koniec z obiadkami w takim razie, samo się nie wniesie :) z seksem też koniec, bo skoro to taki wysiłek fizyczne, to lepiej, żeby plecki was nie bolały :)

21. Depresja przez kobiety!?? Cóż za bzdura! Bobasek- odetnie Cię od życia towarzyskiego? Ponoć dziecko największym skarbem, ale ja się nie znam :)

Chyba to my baby mamy większy powód to narzekania, Wy wcale nie jesteście Bogami seksu, a miesiąc Mundialowy- my mamy wycięty z życiorysu, bo Was w ogóle nie ma! Jedyne o czym rozprawiacie, to kto z kim , jaki mecz obstawić, gdzie z kumplami iść obejrzeć, albo co będziecie szamać. Zero seksu, nie zwracacie na nas uwagi! Depresji to my możemy dostać!

ps. ten post został napisany dla podkreślenia dramatycznej sytuacji kobiet w okresie trwania mistzostw ;)
oczywiście zdarzają się wyjątki, że Twój mężczyzna zamiast oglądać mecz woli pojeździć z Tobą na rowerze, ale takiego ze świecą szukać ;) Wszystko z przymrużeniem oka panowie :)!


poniedziałek, 26 maja 2014

weselny foch- czyli po co bierzesz dziołchę na wesele?????

Post kierowany do zaborczych i sfochowanych bab, które robią swoim facetom jazdy o najgłupsze rzeczy!
Możecie mnie pojechać, oczywiście nie powiem, bo zdarza się, że to facet strzeli fochem, ale zazwyczaj panowie mają zjebana zabawę...ale od początku.
Byłam ostatnio na weselu, fajna sprawa , rzadko bywam, więc cieszy mnie, że można sobie podensić, nażreć się, zachlać i poznać nowych ludzi. Byłam osobą towarzyszącą i poszłam z jednym z lepszych kumpli- wiadomo, jak to działa, idziemy razem, bo on może coś wyrwie , a ja przy okazji :) Poza tym najlepiej się bawić wśród swoich, zero spiny, zero oczekiwań! Robisz co chcesz i nikt nie stoi Ci nad głową i nie macha palcem.
Zauważyłam pewien wzór weselny, między osobami, które przyszły z długoletnimi partnerkami, a osobami, które przyszły z kimś tam, albo z kumplem itp itd!
Panowie, którzy przyszli z żonami mieli najbardziej przesrane! Proszę mnie tu zrozumieć, jestem obiektywna, w końcu jestem babsztylem, więc powinnam wziąć stronę szanownych bab, ale nie tym razem! Uważam za skandaliczne zachowanie bab, które swoim facetom psują zabawę z pełną premedytacją. Kilka sytuacji na to wpływa....




Weselny foch nr 1 -ONA: bo Ty za dużo pijesz! Czemu pijesz tyle vodki? Chcesz być taki nawalony???
Chłop. nie dość, że pewnie wychodzi raz na ruski rok, wesele to jedyna opcja napicia się z innymi chłopami, którzy dzieci mają, zapierniczają i jeszcze nigdzie nie mogą wyjść - bo Żona nie pozwala! No bez jaj, dajta się chłopkowi napić, to nie pies, nie ucieknie, nie zamoczy!!! Dajcie trochę luzu, bo facet, nie dość , że siedzi w męskim zwisie i ledwo dyszy, to jeszcze mu mówią, ile ma wypić! I jeszcze lata za babą, bo ta cisnęła focha!

Weselny foch nr 2- Pamiętaj- chcesz uniknąc focha, to przestań znikać z kumplami na papieroska, nie ma Cię i nie ma,co to ma być! Siedzieć koło nogi i się nie ruszać! Najlepiej tez nie oddychać, nie jeść, nie siorpać  i nie rozglądać się na boki!

Weselny foch nr 3 - Do jasnej anielki! Czemu tańczysz z innymi? Czemu podszedłeś do Basi, Kasi Srasi i Dupasi? Nie ma tańcowania na weselu, bo na weselach tańczy się tylko z szanowną swą małżonką!!! A potem dziwić się, że rozwody po 2 miesiącach! Dajmy trochę luzu facetowi, sam przyjdzie jak będzie chciał i bardziej doceni odrobinę zaufania.

Weselny foch nr 4- Bo za bardzo się wygłupiasz! Czyli oczekiwanie sztywnego pręta. Wtf! Przecież wesele oznacza jedno- "naebany", ale zawsze elegancki :) Przecież faceci to stadne zwierzęta, w stadzie lepiej prosperują i mają więcej głupich pomysłów! Na jeden wieczór niech "se:" robi co chcę:)

Weselny foch nr 5 - Foch bo foch, jeszcze nie do końca sprecyzowany, ale jest foch. Generalnie chłop nie wie za co, w zasadzie ludzie siedzący obok też nie. Więc domyśl się teraz, o co może jej chodzić? Zupa za słona? Może jej za gorąco? Za mało się odzywasz, czy za dużo? Może chciała iść tańczyć, a Ty przegapiłeś moment? Jedno jest pewne, już masz po imprezie....

Jednym słowem drogie Panie, czasem lepiej wyjąć kij z dupska i dać Facetowi raz na ruski rok się pobawić! On doceni jak nikt inny, a strzelanie fochów nic nie daję i jest naprawdę słabe....Facet to nie jest Twoja zabawka, ani Twoja własność. Wyluzujcie zwieracze i zauważycie, że będziecie lepiej się bawić!