Wczoraj wpadłam na zabawny artykuł ( pisany oczywiście z przymrużeniem oka - ehe jasne ;)) o tym jak to biedni mężczyźni muszą codziennie znosić kobiety. Biedni oni, tacy udręczeni, przecież my jesteśmy bee, feee, rozlazłe, nie dbamy o siebie, wiecznie narzekamy, generalnie na podstawie przeżyć facetów można by nakręcić kolejną część Udręczeni 2, nową Apokalipsę, ewentualnie War Z.....
Tu macie dla porównania ten wspaniały i zabawny artykuł - CKM- 21 wad wspólnego życia z kobietą .
O zgrozo, czemu to faceci zawsze są tacy zmęczeni życiem z nami, kiedy to wcale . a wcale nie jest tak kolorowo. Przecież to zawsze my kobiety jesteśmy winne całemu złu świata, my wpierdzieliłyśmy jabłko/ zakazany owoc, nas kusił Wąż ojojj .
Kilkanaście wad tego, co my musimy znosić (My Kobiety!) będąc z Wami facetami!
1. Bałagan? serio , my bałaganiary? Nie chcę sugerować, kto wiecznie rozrzuca brudną bieliznę po domu, śmierdzące skarpety i kto nie myje kibla po sobie! hello! No dobra, może w łazience znajdzie się kilka pięknych włosów, ale zazwyczaj je sprzątamy ;)
2. Oziębłość? Znów nasza wina jasne, ale przepraszam bardzo, czemu mam wskakiwać na siedzącego przed telewizorem brudaska, który żłopie piwsko, rozlany brzuch, przepocona bluzka ?? Przecież jest Mundial , my kobiety zostałyśmy przedstawione przed faktem dokonanym- czyli wypad z pokoju na miesiąc! Zatem wybaczcie - macie co chcecie!
3. Biegunka!??- ojoj podobno to Wy faceci lepiej gotujecie od nas? Zatem może czas przejąć te obowiązki domowe, problem z biegunką zniknie tak jak pierwsze płatki na śniadanie, albo inne dietetyczne gówno, które ponoć Wam serwujemy! A jak tak źle, może lepiej udać się na obiadek do mamusi?:) Gorąco polecam :)
4. Sadyzm - sradyzm- wybaczcie, ale jeśli kobieta bije faceta, no bez jaj! Ale sadyzm, że kobieta chce sobie obejrzeć coś w telewizji? My kobiety wspieramy Wasze mundialowe szaleństwo, mamy więcej czasu dla siebie, idziemy na fittnes , rower, a wy już nie przesadzajcie, tylko potem nie płaczcie, że nastała oziębłość, bo nas ciągle nie ma!
5. Maskowanie?- phi, my nakładamy tapetę, żeby czuć się lepiej, chcesz naturalność to sobie znajdź sobie naturalną piękność, która nie używa tapety- proponuję zacząć od gimnazjum, może się uda, tylko pamiętaj, że to nielegalne! A swoją drogą dziwne, że największe tapeciary mają największe branie, chyba ktoś tu jest hipokrytą :) Panie z kolorowych pism mają całkiem sporo makijażu ;)
6. Bankructwo - bez przesady, kobiety zarabiają coraz więcej , więc nie potrzebujemy sponsora. Chcesz coś kupić kobiecie, to kup, nie chcesz , nie kupuj- chyba to całkiem proste :)
7. Szaleństwo Fejsbukowe- no dobra, może SajkoGirl wejdzie na Twojego fejsa, ale inne mają to gdzieś :)
8. Teściowa- rodziców sobie nie wybierasz!
9. Żylaki? - o wybaczcie, ale to , że macie żylaki na dupie wasza wina:P Jesz co chcesz, przecież masz swój rozum :) Poza tym, niby żylaki od diety? to chyba jakaś długotrwała akcja, że się ich nabawiłeś :)
10. Rak (kobiety nie mają nic wspólnego z rakiem skóry) -Ponoć wynaleziono bardzo skuteczne kremy z filtrem, więc jak rak, to chyba widziany w wodzie ;)
11. Stłuczka?- oj tam oj, to nie nasza wina, że inni w nas wjeżdżają ;)
12. Masz kaca , a baba niby Ci przeszkadza? Jasne, a kto rano płaczę - Kochanie błagam kup mi coś na kaca, zrób rosołek itp. Zatem my lecimy do sklepu, żeby Ci ulżyć chłopie w udręce!
13. Alergia od perfum? serio? My kobiety używamy perfum, bo to działa jak afrodyzjak, skoro masz od tego alergię , to wolisz czuć pot?:)
14 15 i 16 są bez sensu, mamy okres, więc albo jedziesz po czerwonym, albo wybierasz opcję C, albo loda, nie narzekaj my i tak się bardzo staramy, żeby Wam facetom było dobrze!
17. Samotność? A kto wam każe nie spotykać się z kumplami? My kobiety Was nigdy nie ograniczamy, co najwyżej sugerujemy!
18. No hello , znów coś nie tak, albo nas oskrażacie, że gotujemy źle, albo wcale, albo nam wmawiacie, że za dużo i pysznie. To w końcu jak? Wam chłopom dogodzić! Jakbyście nie żarli po fastfoodach, to od zwykłego gotowania dupsko by nie urosło, pomijając piwko i chipsy na wieczór! Ruszać tyłek na siłownie, to i oponka zejdzie!
19. Bez przesady! My kobiety równiez oglądamy porno i nitk tu afery nie robi ;)
20. Wnoszenie dla kobiety zakupów po schodach to takie wielkie poświęcenie? Koniec z obiadkami w takim razie, samo się nie wniesie :) z seksem też koniec, bo skoro to taki wysiłek fizyczne, to lepiej, żeby plecki was nie bolały :)
21. Depresja przez kobiety!?? Cóż za bzdura! Bobasek- odetnie Cię od życia towarzyskiego? Ponoć dziecko największym skarbem, ale ja się nie znam :)
Chyba to my baby mamy większy powód to narzekania, Wy wcale nie jesteście Bogami seksu, a miesiąc Mundialowy- my mamy wycięty z życiorysu, bo Was w ogóle nie ma! Jedyne o czym rozprawiacie, to kto z kim , jaki mecz obstawić, gdzie z kumplami iść obejrzeć, albo co będziecie szamać. Zero seksu, nie zwracacie na nas uwagi! Depresji to my możemy dostać!
ps. ten post został napisany dla podkreślenia dramatycznej sytuacji kobiet w okresie trwania mistzostw ;)
oczywiście zdarzają się wyjątki, że Twój mężczyzna zamiast oglądać mecz woli pojeździć z Tobą na rowerze, ale takiego ze świecą szukać ;) Wszystko z przymrużeniem oka panowie :)!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą afera z dupy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą afera z dupy. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 17 czerwca 2014
poniedziałek, 26 maja 2014
weselny foch- czyli po co bierzesz dziołchę na wesele?????
Post kierowany do zaborczych i sfochowanych bab, które robią swoim facetom jazdy o najgłupsze rzeczy!
Możecie mnie pojechać, oczywiście nie powiem, bo zdarza się, że to facet strzeli fochem, ale zazwyczaj panowie mają zjebana zabawę...ale od początku.
Byłam ostatnio na weselu, fajna sprawa , rzadko bywam, więc cieszy mnie, że można sobie podensić, nażreć się, zachlać i poznać nowych ludzi. Byłam osobą towarzyszącą i poszłam z jednym z lepszych kumpli- wiadomo, jak to działa, idziemy razem, bo on może coś wyrwie , a ja przy okazji :) Poza tym najlepiej się bawić wśród swoich, zero spiny, zero oczekiwań! Robisz co chcesz i nikt nie stoi Ci nad głową i nie macha palcem.
Zauważyłam pewien wzór weselny, między osobami, które przyszły z długoletnimi partnerkami, a osobami, które przyszły z kimś tam, albo z kumplem itp itd!
Panowie, którzy przyszli z żonami mieli najbardziej przesrane! Proszę mnie tu zrozumieć, jestem obiektywna, w końcu jestem babsztylem, więc powinnam wziąć stronę szanownych bab, ale nie tym razem! Uważam za skandaliczne zachowanie bab, które swoim facetom psują zabawę z pełną premedytacją. Kilka sytuacji na to wpływa....
Weselny foch nr 1 -ONA: bo Ty za dużo pijesz! Czemu pijesz tyle vodki? Chcesz być taki nawalony???
Chłop. nie dość, że pewnie wychodzi raz na ruski rok, wesele to jedyna opcja napicia się z innymi chłopami, którzy dzieci mają, zapierniczają i jeszcze nigdzie nie mogą wyjść - bo Żona nie pozwala! No bez jaj, dajta się chłopkowi napić, to nie pies, nie ucieknie, nie zamoczy!!! Dajcie trochę luzu, bo facet, nie dość , że siedzi w męskim zwisie i ledwo dyszy, to jeszcze mu mówią, ile ma wypić! I jeszcze lata za babą, bo ta cisnęła focha!
Weselny foch nr 2- Pamiętaj- chcesz uniknąc focha, to przestań znikać z kumplami na papieroska, nie ma Cię i nie ma,co to ma być! Siedzieć koło nogi i się nie ruszać! Najlepiej tez nie oddychać, nie jeść, nie siorpać i nie rozglądać się na boki!
Weselny foch nr 3 - Do jasnej anielki! Czemu tańczysz z innymi? Czemu podszedłeś do Basi, Kasi Srasi i Dupasi? Nie ma tańcowania na weselu, bo na weselach tańczy się tylko z szanowną swą małżonką!!! A potem dziwić się, że rozwody po 2 miesiącach! Dajmy trochę luzu facetowi, sam przyjdzie jak będzie chciał i bardziej doceni odrobinę zaufania.
Weselny foch nr 4- Bo za bardzo się wygłupiasz! Czyli oczekiwanie sztywnego pręta. Wtf! Przecież wesele oznacza jedno- "naebany", ale zawsze elegancki :) Przecież faceci to stadne zwierzęta, w stadzie lepiej prosperują i mają więcej głupich pomysłów! Na jeden wieczór niech "se:" robi co chcę:)
Weselny foch nr 5 - Foch bo foch, jeszcze nie do końca sprecyzowany, ale jest foch. Generalnie chłop nie wie za co, w zasadzie ludzie siedzący obok też nie. Więc domyśl się teraz, o co może jej chodzić? Zupa za słona? Może jej za gorąco? Za mało się odzywasz, czy za dużo? Może chciała iść tańczyć, a Ty przegapiłeś moment? Jedno jest pewne, już masz po imprezie....
Jednym słowem drogie Panie, czasem lepiej wyjąć kij z dupska i dać Facetowi raz na ruski rok się pobawić! On doceni jak nikt inny, a strzelanie fochów nic nie daję i jest naprawdę słabe....Facet to nie jest Twoja zabawka, ani Twoja własność. Wyluzujcie zwieracze i zauważycie, że będziecie lepiej się bawić!
Możecie mnie pojechać, oczywiście nie powiem, bo zdarza się, że to facet strzeli fochem, ale zazwyczaj panowie mają zjebana zabawę...ale od początku.
Byłam ostatnio na weselu, fajna sprawa , rzadko bywam, więc cieszy mnie, że można sobie podensić, nażreć się, zachlać i poznać nowych ludzi. Byłam osobą towarzyszącą i poszłam z jednym z lepszych kumpli- wiadomo, jak to działa, idziemy razem, bo on może coś wyrwie , a ja przy okazji :) Poza tym najlepiej się bawić wśród swoich, zero spiny, zero oczekiwań! Robisz co chcesz i nikt nie stoi Ci nad głową i nie macha palcem.
Zauważyłam pewien wzór weselny, między osobami, które przyszły z długoletnimi partnerkami, a osobami, które przyszły z kimś tam, albo z kumplem itp itd!
Panowie, którzy przyszli z żonami mieli najbardziej przesrane! Proszę mnie tu zrozumieć, jestem obiektywna, w końcu jestem babsztylem, więc powinnam wziąć stronę szanownych bab, ale nie tym razem! Uważam za skandaliczne zachowanie bab, które swoim facetom psują zabawę z pełną premedytacją. Kilka sytuacji na to wpływa....
Weselny foch nr 1 -ONA: bo Ty za dużo pijesz! Czemu pijesz tyle vodki? Chcesz być taki nawalony???
Chłop. nie dość, że pewnie wychodzi raz na ruski rok, wesele to jedyna opcja napicia się z innymi chłopami, którzy dzieci mają, zapierniczają i jeszcze nigdzie nie mogą wyjść - bo Żona nie pozwala! No bez jaj, dajta się chłopkowi napić, to nie pies, nie ucieknie, nie zamoczy!!! Dajcie trochę luzu, bo facet, nie dość , że siedzi w męskim zwisie i ledwo dyszy, to jeszcze mu mówią, ile ma wypić! I jeszcze lata za babą, bo ta cisnęła focha!
Weselny foch nr 2- Pamiętaj- chcesz uniknąc focha, to przestań znikać z kumplami na papieroska, nie ma Cię i nie ma,co to ma być! Siedzieć koło nogi i się nie ruszać! Najlepiej tez nie oddychać, nie jeść, nie siorpać i nie rozglądać się na boki!
Weselny foch nr 3 - Do jasnej anielki! Czemu tańczysz z innymi? Czemu podszedłeś do Basi, Kasi Srasi i Dupasi? Nie ma tańcowania na weselu, bo na weselach tańczy się tylko z szanowną swą małżonką!!! A potem dziwić się, że rozwody po 2 miesiącach! Dajmy trochę luzu facetowi, sam przyjdzie jak będzie chciał i bardziej doceni odrobinę zaufania.
Weselny foch nr 4- Bo za bardzo się wygłupiasz! Czyli oczekiwanie sztywnego pręta. Wtf! Przecież wesele oznacza jedno- "naebany", ale zawsze elegancki :) Przecież faceci to stadne zwierzęta, w stadzie lepiej prosperują i mają więcej głupich pomysłów! Na jeden wieczór niech "se:" robi co chcę:)
Weselny foch nr 5 - Foch bo foch, jeszcze nie do końca sprecyzowany, ale jest foch. Generalnie chłop nie wie za co, w zasadzie ludzie siedzący obok też nie. Więc domyśl się teraz, o co może jej chodzić? Zupa za słona? Może jej za gorąco? Za mało się odzywasz, czy za dużo? Może chciała iść tańczyć, a Ty przegapiłeś moment? Jedno jest pewne, już masz po imprezie....
Jednym słowem drogie Panie, czasem lepiej wyjąć kij z dupska i dać Facetowi raz na ruski rok się pobawić! On doceni jak nikt inny, a strzelanie fochów nic nie daję i jest naprawdę słabe....Facet to nie jest Twoja zabawka, ani Twoja własność. Wyluzujcie zwieracze i zauważycie, że będziecie lepiej się bawić!
Subskrybuj:
Posty (Atom)

